Vyberte stránku

Firma ORESI s. r. o. provozuje v České republice společně se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňským nábytkem pod značkou ORESI kuchyně, registrovanou v rámci Evropské unie.

Již deset let se zabýváme prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. V současné době čítá síť ORESI více než 45 obchodů a s cílem být zákazníkovi co nejblíže otevíráme stále nová studia.

Snahou naší společnosti je dodat zákazníkovi novou kuchyni ve vysoké kvalitě, za nízkou cenu a v nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen i na funkčnost a design. Ke splnění těchto pro nás zásadních kriterií, je důležité využití nejmodernějších strojů a technologií při výrobě, kvalifikovaný tým pracovníků a spolupráce s těmi nejlepšími dodavateli v segmentu.

Katalog, který je zdarma ke stažení na www.oresi.cz byl vytvořen kombinací skutečných fotografií a počítačových vizualizací. Jeho hlavním smyslem je poskytnout Vám inspiraci a přiblížit co nejvíce zajímavých i praktických řešení Vaší nové kuchyně.

Věříme, že si z nabídky kuchyní ORESI vyberete a budete spokojeni dlouhá léta.

Fotogalerie kuchyně Oresi