Levné kuchyne: Oresi, Hanák, Ikea, Sykora

Pokud jste postaveni před moment nákupu nové kuchyňské linky, jedním z kritérií výběru je design a styl. Kuchyň je středobodem domova a je důležité, abyste se v ní cítili hezky. Možná vám následující přehled pomůže v rozhodování o budoucím vzhledu Vašeho kuchyňského prostoru.
 
Tradiční
Tradiční kuchyně mají formální, elegantní vzhled , charakteristický pro Evropské domovy devatenáctého a raného 20. století. Očekávejte korunkové lišty, drážky a další ornamenty a úpravy.
 
Vesnické
Vesnické kuchyně jsou veselé, bodré a přívětivé se světlými barvami s dekorativními lištami. Setkáte se s květinovými, čtvercovými a proužkovými vzory.
 
Přechodové
Přechodové kuchyně obsahují elementy jak tradičních, tak současných, moderních kuchyní. Mixují použité přírodní a nepřírodní materiály. 
 
Současné
Současné kuchyně jsou popisovány jako moderní, minimalistické a geometrické. Charakteristiky obsahují horizontální linie, asymetrii a neobsahují dekorativní prvky a ornamenty. Obsahují moderní materiály, jako hliník, ocel, lamino a sklo.
 
Rustikální
Rustikální kuchyně odráží regionální zalíbení, setkáváme se zde s ozdobnými lištami a vlnitými tvary. Určitě budou vyrobeny v teplých tónech, doplněných červenou a žlutou.

 

Ověřené odkazy

 

 

Náš tip: Levné kuchynĕ od Oresi.